Halloween v LEGOLANDU

Zažijte strašidelný Halloween v LEGOLANDU!Jestli se rádi bojíte a máte k tomu rádi LEGO, připravte sobě a svým dětem nezapomenutelný výlet na den Halloweenu. Zveme vás do německého LEGOLANDU, zábavního parku sestaveného z více než 50 milionů kostiček LEGO! Čeká vás kopa zábavy a legrace na atrakcích ve strašidelném hávu tohoto svátku předvečera všech svatých.

Připravte se na strašidelnou zábavu! Vaše děti se mohou vyřádit v převleku jako upírské princezny nebo upíří bojovníci či zombie. V areálu tak budeme potkávat hrůzostrašně vyhlížející postavy, které nás budou lákat k návštěvě několika desítek atrakcí. Areál bude vyzdoben halloweenskými vyřezávanými dýněmi, o zábavu rozhodně nebude nouze.Během celého dne můžete v LEGOLANDU navštívit několik desítek atrakcí. Mezi nejoblíbenější určitě patří plavba na lodičce do minulosti nebo vodní bitva mezi piráty. Určitě vás zaujme také 4D kino, továrna na legokostičky, skvělé horské dráhy, létací Ninjago, interaktivní jízdní atrakce v egyptském stylu, podmořský svět či prosklená vyhlídková věž! Celý areál si prohlédneme i z vláčku, LEGOLAND expresu, který projíždí i Minilandem. V Minilandu uvidíte zmenšené modely Allianz areny, zámku Neuschwanstein, holandských větrných mlýnů nebo historického centra Berlína. Novinkou je „High Five“ – modely pěti nejslavnějších mrakodrapů světa. Vše je postaveno v měřítku 1:25 za pomoci „pouhých“ 25 miliónů kostiček! V letošním roce se můžete těšit na zcela novou interaktivní atrakci Policejní stanice, kde na vás při chytání zločinců čekají překážky v podobě zrcadlového labyrintu či laserové bariéry.


Termíny a ceny - Halloween v LEGOLANDU

č. zájezdunejbližší
termín
destinacecena zájezdu
vč. vstupu
za osobu*
nástupní místa
V-RD116
uzavřeno
28. 10. 2020
LEGOLAND
Německo
2 490,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň

*bez rozdílu věku (dítě či dospělá osoba)

Nástupní místa a časy odjezdů

Přesné místo nástupu a čas odjezdu Vám vždy zasíláme společně s cestovní smlouvou po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Praha - od hotelu Diplomat, Evropská 370/15, Praha 6 (sraz cca 3:15, návrat cca 23:45);
Beroun - parkoviště u čerpací stanice OMV, vedle obchodního domu Kaufland (roh ulic Obchodní a U Dálnice) (sraz cca 3:45, návrat cca 23:15);
Plzeň - autobusová zastávka Ústřední hřbitov II. (otočka autobusů), vedle obchodního domu Tesco (Rokycanská) (sraz cca 4:25, návrat cca 22:30)

Výběr přihláškových formulářů zcela dole na této stránce.

Program zájezdu

Sraz - v nočních hodinách
Ráno - příjezd k LEGOLANDU, čas na ranní hygienu a snídani
Den - celodenní pobyt v LEGOLANDU, vyzkoušení všech možných atrakcí, možnost nákupu stavebnice LEGO, Lego postaviček a jiných suvenýrů
Večer - odjezd do ČR, příjezd v nočních hodinách

Doprava

Během zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC; pro menší skupiny mikrobus.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, Halloweenský program, celodenní vstupné s neomezeným vstupem na všechny atrakce*, zákonné pojištění CK a služby delegáta v místě.
* vstupné nezahrnuje odměny z některých atrakcí (dětský řidičský průkaz, rýžování zlata)

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

Mohlo by Vás také zajímat

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace