Skanzen Zubrnice, Litoměřice a vinařská oblast Velké Žernoseky

Pojeďte se s námi podívat do Zubrnic, do nejmladšího skanzenu v Čechách. Jeho základem je stará historická vesnice v klínu kopců Českého středohoří. Pro muzejní účely jsou využity nejhodnotnější stavby ve středu obce a jejího okolí. Uvidíme stavby roubené, hrázděné i zděné a do několika z nich i nahlédneme. Tento skanzen už jste pravděpodobně někdy viděli a nejspíš o tom ani nevíte. Zubrnice jsou totiž oblíbenou destinací filmařů a mohli jste je vidět například ve snímcích jako jsou Rebelové, Páni kluci, Dešťová víla, ale i ve vážnějších počinech jako Lidice nebo Hlídač č. 47.

Další zastávka nás bude čekat v Litoměřicích, kde nás průvodce zavede na Mírové náměstí, na kterém uvidíme morový sloup, restaurovanou kašnu a místní radnici. Dále na procházce uvidíme i městské hradby s parkány, bývalý královský hrad, barokní mlýn či Dómský pahorek.

Naše poslední zastávka se nachází ve vinařské oblasti Velké Žernoseky, kde absolvujeme exkurzi do vinného sklepa. Během prohlídky se podíváme do všech sklepů, které ve vinařství mají, dostaneme výklad o pěstování vinné révy a také o samotné výrobě vína. Prohlídka vinných sklepů se nedá zakončit ničím jiným než degustací.

Termíny a ceny

č. zájezdutermíndestinacecena dospělízlevněné*nástupní místa
V-RD512
volno
sobota
22. 8. 2020
Zubrnice, Litoměřice,
Velké Žernoseky
1190 Kč
1170 Kč
Praha

* Zlevněná cena platí pro děti do 14,99 let, studenty do 25,99 let (po předložení dokladu), seniory nad 65 let (po předložení dokladu).

Nástupní místa

městoupřesnění místačas srazu
Praha
metro Ládví, Praha 8, zastávka autobusu na ulici Střelničná,
na straně směr Střížkov, na rohu s ulicí Dolejškova
9:00

Program výletu

Sraz v 9:00 metro Ládví, Praha 8, zastávka autobusu na ulici Střelničná, na straně směr Střížkov, na rohu s ulicí Dolejškova, odjezd v 9:15; uvedený program viz výše; předpokládaný návrat zpět do Prahy cca 18:30 – 19:00.

Doprava

Autobusem splňujícím normy EU

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu; služby průvodce po celou dobu výletu; vstupné do skanzenu, exkurze do sklepa s výkladem, ochutnávkou přímo v prostorách sklepa - 3 vzorky vín a chléb. Degustace je pouze pro osoby starší 18 let.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace