Pražský hrad s návštěvou Vladislavského sálu, chrámu svatého Víta a Staré Město pražské

Pojeďte s námi navštívit starou Prahu a zblízka si prohlédněte největší dominanty tohoto města. Objevte všechna tajemství Pražského hradu, zhlédněte jeho nejvzácnější klenoty a památky a poodkryjte historii chrámu svatého Víta. Projděte se Královskou cestou a přes Karlův most dojděte až do Starého Města pražského.

Na Pražském hradě byl už asi každý. Málokdo ale navštívil všechna jeho zákoutí, kam se podíváme během našeho výletu a navíc s profesionálním průvodcem. Prohlídka chrámu svatého Víta nás zavede až ke kapli svatého Václava, místu odpočinku nejvýznamnějšího českého patrona. Ve Starém královském paláci budeme obdivovat kopie Českých korunovačních klenotů a podíváme se také do Vladislavského sálu, největšího gotického sálu ve střední Evropě. Povíme si, jak získaly Jelení příkop a věž Mihulka svá jména. Zamíříme i do slavné Zlaté uličky a do věže Daliborky.

Po průzkumu Pražského hradu se vydáme Královskou cestou Nerudovu ulicí na Malostranské náměstí a dále na Karlův most, po kterém se dostaneme do Starého Města. Druhou část prohlídky započneme na Staroměstském náměstí, kde je k vidění světoznámý orloj mistra Hanuše a nahlédneme i do interiéru Týnského chrámu. Na tomto místě si dáme rozchod, který budete moci využít podle svého uvážení. Třeba k nákupům na Václavském náměstí, v ulici Na Příkopě, nebo k návštěvě Prašné brány.

Po skončení rozchodu se dáme Pařížskou ulicí do Židovské čtvrti, ve které uvidíme krom výloh luxusních značek také Staronovou synagogu či židovský hřbitov. Naše cesta pak bude pokračovat na Čechův most, který nás dovede až na konec naší pražské exkurze.

Termíny a ceny

č. zájezdutermíndestinacecena dospělízlevněné *nástupní místa
V-RD516
volno
sobota
8. 8. 2020
Pražský hrad a
Staré město pražské
1490 Kč
1370 Kč
Jihlava, Brno
⃰Zlevněná cena platí pro děti do 14,99 let, studenty do 25,99 let (po předložení dokladu), seniory nad 65 let (po předložení dokladu).

Nástupní místa

městoupřesnění místačas srazu
Brno
roh Svatopetrská x Černovická
8:00
Jihlava
čerpací stanice OMV Pávov na dálnici D1 - směr na Prahu
9:15


Program výletu

Příjezd autobusem do Prahy, uvedený program, cca 19:15 příjezd do Jihlavy, cca 20:30 příjezd do Brna.

Doprava

Autobusem splňujícím normy EU

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu; služby profesionálního průvodce po celou dobu výletu, vstupné do Starého královského paláce s návštěvou Vladislavského sálu, Zlaté uličky, Katedrály sv. Víta.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace