Máchovo jezero a Zoopark Berousek

Vydejte se s námi na expedici k Máchovu jezeru a do Zooparku Berousek v Doksech, kde se setkáte se zvířaty, která nejsou pro tento kraj zrovna typická.

První zastávka proběhne ve zmiňovaném zooparku, kde kromě tradičních zvířat jako jsou koně, poníci, kozy nebo malá prasátka, uvidíte i zvířata ze vzdálených krajů. Těšit se můžete na vzácné bílé lvy a tygry, černé pantery, levharty skvrnité, zebry, opice makak nebo i skupinu klokanů rudokrkých. Je zde i možnost vyzkoušet si netradiční aktivity, jako je velice oblíbené focení s lvíčaty, jízda na konících či velbloudech, krmení kontaktních zvířátek, svezení na historickém kolotoči nebo využití nafukovacích atrakcí.

Po prohlídce zooparku bude následovat krátký přesun na hlavní pláž Máchova jezera. V rámci 4,5 hodinové zastávky zde bude pro zájemce připravena krátká procházka přes Břehyňskou zátoku a přírodní rezervaci SWAMP na poloostrov Klůček. Během cesty vám bude průvodce vyprávět o Máchově jezeře. Dozvíte se různé zajímavosti o tomto místě a chybět nebudou ani pověsti, které se k němu pojí. Ti z vás, kteří o společnou procházku nebudou mít zájem, zde mohou čas trávit individuálně. V případě, že vás již lenošení na písečné pláži omrzí, můžete využít třeba místní půjčovnu lodiček či šlapadel, zamířit na vyhlídkovou plavbu po jezeře s netradičním výhledem na hrad Bezděz, otestovat svoji obratnost v lanovém parku nebo vyrazit na procházku do přilehlého borovicového lesa s množstvím stánků s občerstvením v podobě nejrůznějších limonád a zmrzliny, piva či suvenýrů. V neposlední řadě se zde pro příznivce koupání bez plavek nachází také nudistická pláž. Různého vyžití je zde opravdu nespočet, a to jak pro malé, tak i velké.

Termíny a ceny

č. zájezdutermíndestinacecena dospělízlevněné*nástupní místa
V-RD511
volno
čtvrtek
4. 8. 2020
Máchovo jezero a Zoopark Berousek
990Kč
920Kč
Praha

* Zlevněná cena platí pro děti do 14,99 let, studenty do 25,99 let (po předložení dokladu), seniory nad 65 let (po předložení dokladu).

Nástupní místa

městoupřesnění místačas srazu
Praha
Praha 14, metro Černý Most
9:00

Program výletu

Sraz v 9:00 na metru Černý Most Praha 14, odjezd v 9:15; uvedený program viz výše; předpokládaný návrat zpět do Prahy cca 17:30 – 18:00

Doprava

Autobusem splňujícím normy EU

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu; služby průvodce po celou dobu výletu; vstupné do zooparku

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace