Harry Potter - filmové ateliéry v Londýně

Proleťte se na Nimbusu 2000, oblékněte se do hábitu své oblíbené koleje či ochutnejte pravý máslový ležák!Vydejte se na náš unikátní zájezd do Londýna, na kterém navštívíte filmové ateliéry Warner Bros. Studio Tour London, ve kterých vznikala filmová sága o Harry Potterovi. Prohlédnete si také nejznámější památky města s naším průvodcem či se budete moci vydat na výhodné nákupy na vyhlášených místech.Program zahájíme návštěvou filmových ateliérů Warner Bros. Studio, kde se v rámci prohlídky Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter na vlastní kůži seznámíme s fantastickým světem Harryho Pottera, který stvořila britská spisovatelka J. K. Rowlingová. Po prohlídce se transferem privátním autobusem přesuneme do centra Londýna, kde v rámci prohlídky města zavítáme k jeho nejznámějším památkám (Houses of Parliament, Big Ben, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, náměstí Trafalgar Square). Odpoledne nás čeká volný program, který můžete využít k nákupům na vyhlášených místech jako obchodní třída Oxford Street, tržiště Covent Garden, hračkářství Hamley’s či obchodní dům Lillywhites. Navštívit můžete také Národní galerii či Britské muzeum, a to zcela zdarma. Zájemci si mohou přiobjednat vstupenku do muzea voskových figurín Madame Tussaud’s a setkat se s řadou celebrit či filmových postav.Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter

V rámci tříhodinové prohlídky nahlédnete do nebelvírské společenské místnosti, Brumbálova kabinetu, Hagridovy chatrče či do kanceláře Ministerstva kouzel. Projdete se po slavné Příčné ulici, kde uvidíte Ollivanderův obchod s hůlkami, Gringottovu kouzelnickou banku či Kratochvílné kouzelnické kejkle, obchod dvojčat Weasleyových. Mezi neuvěřitelným množstvím filmových rekvizit nebude chybět Harryho koště Nimbus 2000, Hagridova motorka, létající auto pana Weaslyeho či unikátní model Bradavického hradu v měřítku 1:24. Na vlastní oči spatříte, jak na filmovém plátně ožívala nejrůznější fantastická stvoření od domácího skřítka Dobbyho až po obrovského Norského ostrohřbetého draka. Naučíte se správně používat kouzelnickou hůlku a v hábitu vaší oblíbené koleje se budete moci proletět na koštěti. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a ochutnejte kouzelnické pochoutky jako lahodný máslový ležák, čokoládové žabky či slavné Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak. Nejen tyto dobroty si budete moci zakoupit v rozsáhlém obchodě se suvenýry. Najdete tu také repliky kouzelnických hůlek, oblečení s motivy jednotlivých kolejích a desítky jiných upomínkových předmětů.

Muzeum voskových figurín - Madame Tussaud‘s

Neopakovatelný zážitek vás čeká v Madame Tussaud’s. Nejprve se ocitnete na večírku, který se celebritami jen hemží. Potkáte zde například Johnnyho Deppa, Leonarda DiCapria, Angelinu Jolie či Brada Pitta. Chybět nebudou ani postavy z filmů a pohádek - uvidíte Indiana Jonese, Terminátora či zeleného zlobra Shreka. Osobnosti, které se proslavili sportovními výkony, tu zastupuje fotbalista David Backham, sprinter Usain Bolt či tenista Rafael Nadal, hudebníky skupina The Beatles, král popu Michael Jackson nebo populární Justin Beiber a seznámíte se také s britskou královskou rodinou. Následně usednete do tradičního černého taxíku a vydáte se na projížďku, která vám přiblíží historii Londýna. Pro největší odvážlivce jsou připraveny děsivé Chambers of Horros (komnaty hrůzy) či atrakce Scream s živými herci, ve které se ocitnete uprostřed probíhající vzpoury ve vězení. Na své si přijdou i fanoušci komiksových superhrdinů. Nejprve budou moci shlédnout krátký film ve 4D kině a poté se blíže seznámit se Spider-Manem, Iron Manem či Wolverinem.Prohlídka Londýna s průvodcem

Pro zájemce je připravena prohlídka nejzajímavějších památek Londýna s výkladem průvodce, kterou zahájíme u jednoho z monumentů města, věže Big Ben, která nese jméno podle zvonu, který se v ní ukrývá. U sídla britského parlamentu Houses of Parliament si budeme povídat nejen o Big Benu, ale třeba i o Guy Fawkesovi, který se během občanské války pokusil vyhodit budovu do povětří spolu se samotným králem. Zastavíme se také u Westminsterského opatství, katedrály, ve které se konají královské svatby a korunovace. Projdeme se parkem St. James’s Park, který je jedním z nejkrásnějších královských parků v Londýně a jeho pěšiny nás zavedou až k oficiálnímu sídlu královské rodiny, Buckinghamskému paláci. Třída The Mall nás zavede až na náměstí Trafalgar Square, v jehož středu se tyčí socha britského hrdiny, admirála Nelsona.Volný program

Volné odpoledne v Londýně lze využít mnoha způsoby. Ti, kteří se těší na nákupy, mohou vyrazit na světoznámou nákupní třídu Oxford Street, na které se nachází přes 300 obchodů či vyhlášené tržiště Covent Garden. Navštívit můžete také kouzelné hračkářství Hamley’s či několikapatrový obchodní dům Lillywhites.

Milovníci umění mohou zamířit do Národní galerie, ve které se nachází díla Vincenta van Gogha či Leonarda da Vinci a do které je vstup zcela zdarma. Stejně tak si můžete prohlédnout jedno z největších muzeí na světě, kterým je Britské muzeum, ve kterém se nacházejí rozsáhlé sbírky z celého světa.

Návštěvu města můžete zakončit posezením v tradičním londýnském pubu u sklenice piva či whiskey nebo ochutnávkou tradičního britského čaje v některé z útulných kaváren.

Termíny a ceny - Harry Potter - filmové ateliéry v Londýně

č. zájezdutermíndestinacecena zájezdu
za osobu*
nástupní místa
V-RD102
realizováno
8. - 10. 11. 2019
Londýn
Velká Británie
3 490,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň
V-RD102
realizováno
22. - 24. 11. 2019**
Londýn
Velká Británie
3 490,- Kč
Praha, Beroun, Plzeň

* bez rozdílu věku (dítě či dospělá osoba)
** návštěva muzea Madame Tussaud's možná pouze ve druhém termínu 22. - 24. 11. 2019

Nástupní místa a časy odjezdů


Přesné místo nástupu a čas odjezdu Vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.


Praha - od hotelu Diplomat, Evropská 370/15, Praha 6 (sraz cca 13:00 - 15:00, návrat cca 15:30 - 17:30);


Beroun - parkoviště u čerpací stanice OMV, vedle obchodního domu Kaufland (roh ulic Obchodní a U Dálnice) (sraz cca 13:45 - 15:45, návrat cca 14:45 - 16:45);


Plzeň - autobusová zastávka Ústřední hřbitov II. (otočka autobusů), vedle obchodního domu Tesco (Rokycanská) (sraz cca 14:30 - 16:30, návrat cca 14:00 - 16:00)

Program zájezdu

1. den - sraz v odpoledních hodinách

2. den - přeprava trajektem přes kanál La Manche, návštěva Warner Bros. Studio Tour London, přejezd do centra Londýna, prohlídka města s průvodcem a volný program, fakultativní návštěva Madame Tussaud’s Museum (sled jednotlivých částí programu se může z důvodu návaznosti prohlídek lišit), odjezd ve večerních hodinách

3. den - návrat v odpoledních hodinách

Doprava

Během zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC.

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Pojištění léčebných výloh

Za příplatek lze zajistit pojištění léčebných výloh (+ 80 Kč/osoba) či komplexní pojištění (pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody na zdraví a majetku, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku + 160 Kč/osoba).

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, přepravu trajektem přes kanál La Manche, zákonné pojištění CK a služby průvodce.

Cena nezahrnuje vstupné

děti do 15,99 letdospělí
Balíček Harry Potter*
£58
£66
Balíček Harry Potter + Madame Tussaud's + jízdenka na metro
£90
£105


Balíček Harry Potter zahrnuje - vstupenku na Warner Bros. Studio Tour London na tříhodinový program The Making of Harry Potter, rezervační poplatek a transfer do Londýna privátním autobusem.

Balíček Harry Potter + Madame Tussaud's zahrnuje výše uvedené + vstupenku do Madame Tussaud's a jízdenku na metro.

*Vzhledem k tomu, že se jedná o nedílnou součást programu, je úhrada balíčku Harry Potter nutná. V případě zájmu o rezervaci balíčku Harry Potter + Madame Tussaud's je potřeba jeho nahlášení předem v přihláškovém formuláři z důvodu jeho rezervace. Příplatky za balíčky se hradí v Kč po vyplnění přihláškového formuláře na základě zaslané smlouvy o zájezdu.

Dárkový poukaz

Kupujete zájezd jako dárek? Stačí při vyplňování přihláškového formuláře do pole Poznámka vložit heslo "Dárkový poukaz" a my Vám ho připravíme!

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

Mohlo by Vás také zajímat

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace