Adventní VídeňPojeďte s námi do vznešené Vídně, kde nás v adventním období přivítají kouzelné vánoční trhy s více než sedmisetletou tradicí. Vydáme se na prohlídku vyzdobenými ulicemi až na náměstí Marie Terezie, kde se nachází vánoční vesnička umístěná mezi světoznámými muzei. Zamíříme do starobylého Hofburgu, kde přes 600 let sídlila vládnoucí habsburská dynastie, a na Štěpánské náměstí s chrámem sv. Štěpána – nejvýznamnější gotickou stavbou Rakouska. Po zastávce s pohledem na pravý Sacherův dort nevynecháme ani podzemní hrobku Habsburků umístěnou v kryptě Kapucínského kostela. Obdiv si zaslouží i Vídeňská opera, kterou v roce 1868 otevíral Mozart svou operou Don Giovanni či galerie umění Albertina s jednou z největších sbírek světové grafiky. Na nedalekém Radničním náměstí nás již očekávají největší a nejnavštěvovanější adventní trhy ve Vídni. Stánky, kterých se tu tísní téměř 150, nabízejí nejrůznější vánoční dárky a tradiční občerstvení včetně neodmyslitelného punče. Půvabně osvětlený radniční park a vánoční strom ozdobený svítícími srdci vytváří spolu s kouzlem vídeňského adventu nezapomenutou atmosféru. Podíváme se i na impozantní neogotickou radnici, rakouský parlament či Burgtheater – císařské dvorní divadlo.

Termín a cena

č. zájezdutermíndestinacekategoriecena zájezdunástupní místa
V-PZ517
není vypsán
žádný termín
Adventní
Vídeň
dítě do 17,99 let
dospělá osoba
zdarma
790 Kč
890 Kč
Praha - metro Dejvická


Program zájezdů

Ráno - sraz v ranních hodinách, dopolední přejezd autobusem do Vídně
Den - procházka historickým centrem města s průvodcem, shlédnutí hlavních památek, následně rozchod na vánočních trzích
Večer - odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách

Nástupní místo a čas odjezdu

Přesné místo nástupu a čas odjezdu Vám vždy zasíláme společně se smlouvou o zájezdu po řádném vyplnění přihláškového formuláře.

Praha - od hotelu Diplomat, Evropská 370/15, Praha 6 (sraz 6:30, návrat 23:00 - 24:00)

Cena nezahrnuje

Jízdenkaděti do 15,99 letdospělí
Jízdenka na metro
2,2 EUR
4,4 EUR

Doprava

Zahraničním autobusem s klimatizací, DVD a WC.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat pojištění léčebných výloh do zahraničí (30 Kč) či komplexní pojištění (50 Kč). CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Dopravu zahraničním autobusem, zákonné pojištění CK a služby průvodce.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, recepce@ck2.cz

Mohlo by Vás také zajímat

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace