Příměstský tábor v přírodě

Hledáte pro své děti zajímavý prázdninový program, během kterého mohou uniknout všednosti znečištěného města a strávit celý den na čerstvém vzduchu v přírodě? Musíte být v práci a nemáte nikoho na hlídání? Chcete cenově dostupný tábor? Pak pošlete děti na příměstský tábor s CK2. Na každý den je pro děti připraven výlet do přírody, mezi skály, lesy a potůčky, mimo turistický ruch velkoměsta.V rámci tematicky zaměřeného programu a s ním souvisejících aktivit, jež budou probíhat od pondělí do pátku, děti navštíví nejkrásnější místa Čech. Každý den jim tak přinese spoustu nových dobrodružství a zážitků. V průběhu jednotlivých dní děti pod vedením našich zkušených vedoucích navštíví například CHKO Kokořínsko, Máchovo jezero, Prachovské skály, Příbramské doly a mnoho dalšího. O zábavu tak rozhodně nebude nouze. Ráno děti předáte na jednom z níže uvedených sběrných míst a večer budou opět doma s rodinou.

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 6 do 13 let. Výjimky jsou možné po předchozí domluvě.

Termíny a ceny

Č. zájezduTermínCena
V-RD551
obsazeno
13. – 17. 7. 2020
4 490 Kč
V-RD551
volno
20. – 24. 7. 2020
4 490 Kč
V-RD551
volno
27. – 31. 7. 2020
4 490 Kč
V-RD551
volno
03. – 07. 8. 2020
4 490 Kč
V-RD551
volno
10. – 14. 8. 2020
4 490 Kč
V-RD551
volno
17. – 21. 8. 2020
4 490 Kč
V-RD551
obsazeno
24. – 28. 8. 2020
4 490 Kč
Nástupní místa a časy odjezdů

Sběrná místa linek metra: Dejvická, Strašnická, Stodůlky, Rajská Zahrada, Kačerov, Prosek – 7:30 – 8:00 hod. Předpokládaný konec cca 17:00 – 17:30 hod. opět na sběrných místech linek metra.

Ve stanici si od vás děti vždy převezme jeden vedoucí a společně se přesunou na centrální stanici Florenc, kde nastoupí do našeho do zájezdového autobusu.

V případě zájmu je možné dítě předat i vyzvednout přímo na Florenci (naproti Florentinu), a to v čase cca 8:15 - 8:30. Předpokládaný návrat tamtéž cca 16:15 - 16:30.

Po návratu děti vedoucí opět rozvezou na sběrná místa.

Rodičům navíc nabízíme možnost děti předat či vyzvednout i mimo výše uvedené časy, a to v sídle naší kanceláře na Praze 6. Děti k nám můžete přivézt nejdříve v 7:00 hod. a vyzvednout si je nejpozději v 18:30 hod. Jedná se o příplatkovou službu za 100 Kč/den.

Stravování

Každý den dětem připravte obědový balíček na celý den. Pitný režim bude pro děti k dispozici po celý den. Dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.
V případě zájmu je možné přiobjednat dětem oběd včetně dopolední a odpolední svačiny za 150,-Kč.

Doprava

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem s klimatizací, DVD a WC.

Vedoucí

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Skupinu maximálně 15 dětí mají vždy na starosti profesionální vedoucí. Všichni instruktoři mají kurz první pomoci. O zdraví a bezpečnost svých dětí se tak nemusíte obávat.

Dokumentace

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny, kterou vám na konci turnusu vrátíme zpět.Program příměstského tábora

PONDĚLÍ: Kokořín a Kokořínské pokličky – program Petrovští loupežníci
Autobus nás zaveze do CHKO Kokořínsko, která láká především pro svou malebnou lesnatou krajinu plnou pískovcových skal, jezírek a hlubokých roklí. Výlet povede přes místa, kde řádí Petrovští loupežníci! Projdeme nepozorovaně kolem pozoruhodných přírodních útvarů, jako jsou Obří hlava, Žába, Švédský val či pověstné Pokličky, abychom se dostali až do míst, kde sídlí celá jejich banda. Podaří se nám je přelstít stejně jako zvířátkům z pohádky? Pokud splníme všechny nástrahy, které nám na naší cestě připravili, určitě se nám to podaří a budeme se tak moci vydat na pískovcový ostroh, kde navštívíme hrad Kokořín a zdejší vyhlídku.

ÚTERÝ: Zoopark Berousek a Máchovo Jezero – program Havajský den
Nefalšovaný den v karibském stylu vás přenese na písečné pláže Máchova jezera, kde bude pro děti připravena celá řada tematicky laděných her a soutěží. Chybět nebudou barevné květiny a věnce, tropické ovoce, košaté palmy a mnoho dalších typických rekvizit, jež k Havaji neodmyslitelně patří a postarají se o tu pravou letní atmosféru. Společně navštívíme také Zoopark Berousek, kde je k vidění mnoho druhů exotických zvířat. Děti se zde mohou projet na ponících nebo ochočených velbloudech, krmit kontaktní zvířátka, svézt se na historickém kolotoči nebo využít nafukovací atrakce. Když nemůžete oslavovat na Havaji, Havaj zavítá k Vám. ALOHA!

STŘEDA: Prachovské skály – program Pevnost Boyard
Máš v sobě pořádný kus odvahy? Baví tě výzvy a jen tak něčeho se nezalekneš? Pak vstup do tajuplné pevnosti Boyard, která skýtá mnoho nečekaných nástrah. Budeš plnit množství obtížných a dobrodružných úkolů. Tvým posláním bude nalezení všech klíčů, které ti pomohou dostat se k truhle s podkladem. Podaří se ti rozluštit tajemné indicie stařičkého otce Fura a vydat ze sebe maximum? Pokud to dokážeš, čeká na tebe zlatý poklad Pevnosti Boyard! Tak hurá do Prachovských skal navštívit pevnost Boyard!

ČTVRTEK: Husky farma a Bedřichov – program Nekonečný příběh
Předposlední den se vydáme cestou neznámou, kde fantazie nezná hranic a sny a přání se stávají skutečností. S chlapci Bastienem a Átrejem poznáme kamaráda létajícího psa Falca a jiné pomocníky či záškodníky. Obklopeni přitom budeme krásnými čistými lesy a průzračnými potůčky. Fantastické pocity z celého dne ještě umocníme během návštěvy na farmě sibiřských husky v Jizerských horách. Dozvíme se vše o chování, projevech a potřebách těchto roztomilých chlupáčů, ale i co obnáší příprava a trénink na závody psích spřežení. Po výletě už o rčení „pes je nejlepším přítelem člověka“ rozhodně nebudeme pochybovat a děti si čtyřnohé psí kamarády doslova zamilují.

PÁTEK: Příbramské doly + rozchod ve městě – program Příbramští permoníci
Podzemí a doly odjakživa přitahují pozornost dětí. Takový výlet vždy slibuje nečekané zážitky a spousty překvapení. Obzvlášť, když po cestě můžete potkat Příbramské permoníky, kteří zde mají své království. Permoníci jsou malincí, ale umějí být pěkně zlomyslní. Havířům přehazují oblečení a boty, dělají jim ve věcech nepořádek, někdy jim i zhášejí kahan a nechávají je v podzemí zabloudit. My se v příbramském Hornickém muzeu projedeme pravým důlním vláčkem, který nás zaveze až do staré stříbrné štoly. Zde si povíme něco o těžké práci horníků a o životě v dolech vůbec. Součástí výletu bude také návštěva Wasserlaufu-podzemí, kde dostaneme hornické helmy a baterky, a výtahem sfáráme do staré štoly. Odpoledne budeme trávit v blízkosti dolů, pokusíme se permoníky objevit, zasoutěžit si s nimi a zjistit co mají za lubem.Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu, vstupy, pitný režim, zákonné pojištění CK a služby vedoucích.

Cena nezahrnuje

Obědy a svačiny – 150 Kč / den (volitelná položka); možnost dřívějšího předání či pozdějšího vyzvednutí – 100 Kč/den.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Jako první osobu v přihlašovacím formuláři vyplňte zákonného zástupce (pokud chcete uplatňovat kupón, zde ho neuplatňujte). Dítě/děti, které přihlašujete, vyplňte jako další účastníky (pokud chcete uplatnit kupón, uplatněte ho zde). U dětí již není třeba vyplňovat e-mail a telefon.
Pokud budete mít zájem o doplňkové služby (oběd, dřívější předání/pozdější vyzvednutí), prosíme, uveďte tuto informaci do poznámky na konci formuláře.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace