Národní park Bavorský les

Procházet se ve výšce deset metrů nad zemí a dívat se přitom na houpající se veverky nebo na zpívající ptactvo, je velice neobvyklým zážitkem. Dopřejte tento nezapomenutelný okamžik svým dětem, partnerům, i sami sobě. Navštivte s námi národní park Bavorský les, kde budete chodit ve větvoví starých buků i dubů prostřednictvím stezky v korunách stromů, která je postavena ve výšce mezi osmi a dvaceti pěti metry nad zemí. Na dřevěném chodníčku se mohou pohybovat také malé děti, rodiče s kočárky i vozíčkáři. Dozvíte se tu spoustu zajímavých informací o životě v lese, vlivu světla a stínu, slunce, deště i člověka. Prohlédnete si stromy i uvnitř od kořenů po lístečky v nejvyšších patrech, zjistíte, jaká zvířátka je obývají. Uvidíte lapače na lýkožrouty i feromonové pasti. Na konci stezky čeká unikátní 44 metrů vysoká vyhlídková věž, zvaná Bavorská Eiffelovka, postavená také ze dřeva, v souladu s přírodou. Z jejího vrcholu je nádherný výhled na neporušenou přírodu Bavorského lesa s Alpami na obzoru.

V přilehlých lesích navštívíte rozsáhlý areál lesní zvěře, kde budou hlavně děti nadšeny z blízkosti jelenů, vyder, divokých prasátek, majestátních losů, vzácných rysů i medvědů, jelikož se prochází skrz výběhy nebo vás odděluje pouze příkop. S trochou štěstí uvidíte i jarní mláďata. Absenci plotů uvítají i objektivy fotoaparátů, které uchovají eleganci a živost nejen zdejších zvířecích obyvatel, ale také úchvatnou okolní krajinu. Čas pro odpočinek a trasu procházek si volíte sami, podle vaší kondice, nálady a plánku areálu (možné trasy od 2 do 6 kilometrů).

Termíny a ceny - Národní park Bavorský les, Německo


č. zájezdutermíndestinacecena zájezdu
vč. vstupu
za osobu*
nástupní místa
V-RD116
není vypsán
žádný termín
Národní park
Bavorský les
1 380 Kč
Praha
Příbram

*bez rozdílu věku (dítě či dospělá osoba)

Nástupní místa


městoupřesnění místačas srazučas návratu
Praha
Praha 6, od hotelu Diplomat, Evropská 370/15
7:30
cca 21:00
Příbram
Příbram, autobusové nádraží naproti Finančnímu úřadu,
Československé armády 175
8:40
cca 20:00

Program zájezdu

Ráno - sraz v ranních hodinách, dopolední přejezd autobusem do Národního parku Bavorský les
Den - celodenní pobyt v Národním parku Bavorský les, procházka stezkou korunami stromů s vyhlídkovou věží, návštěva informačního centra, restaurace, procházka naučnou stezkou s mnoha výběhy zvířat
Večer - odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách

Doprava

Během zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC; pro menší skupiny mikrobus.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, vstupné na stezku v korunách stromů, zákonné pojištění CK a služby delegáta. Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - tel. 737 527 178, bavorskyles@ck2.cz

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace