Tajemství staré Prahy

Má vaše dítě rádo dobrodružství, tajemství, únikové hry a magii? Pokud ano, přihlaste jej na příměstský tábor Tajemství staré Prahy, na kterém prožije s novými kamarády nezapomenutelné zážitky. Staré pověsti a legendy nás z klubovny zavedou na Pražský hrad či do podzemních kasemat na Vyšehradě, kde budeme luštit prastaré šifry a sbírat magické indicie, abychom uhodli heslo a vyřešili mystickou vyšehradskou záhadu. Při řešení tajemství spícího Golema a jeho šému nás starý rabínův pergamen zavede do mnoha magických míst židovské čtvrti na Starém Městě. Tajuplná mapa Malé Strany nám prozradí cestu i do zrcadlového bludiště na Petříně, které nám pomůže vyřešit starodávnou šifru. Při hledání tajemných domovních znamení a skrytých vzkazů v kostelech se dostaneme i na legendami opředený Karlův most a Staroměstskou mosteckou věž. V tajuplném Muzeu alchymie se pokusíme vyřešit záhadu kamene mudrců a elixíru života. Ve spletitých uličkách tajemné Řásnovky budeme pátrat po ježkovi v kleci a odkazu legendárních Vontů. Děti se naučí kouzelnické triky a vyzkouší si řešení hlavolamů. Jestli se nám podaří tajemnou záhadu Prahy vyřešit zaručené není. Jisté ale je, že prožitek z každé minuty strávené na tomto táboře bude pro děti nezapomenutelný.

Termíny
č. táboratermínokrescena táborasběrná místa
linka metra A
linka metra B
linka metra C
V-PZ513
volno
22.02. - 26.02.2021
Praha 1 - 5
3600 Kč
Dejvická
Stodůlky
Kačerov
V-PZ513
volno
01.03. - 05.03.2021
Praha 6 - 10
3600 Kč
Dejvická, Strašnická
Rajská Zahrada
Prosek
V-PZ513
volno
08.03. - 12.03.2021
Praha východ
Praha západ
3600 Kč
Dejvická
Černý Most, Zličín
Háje, Prosek


Sběrná místa

Jarní prázdniny Praha 1 - 5: Dejvická, Stodůlky, Kačerov

Jarní prázdniny Praha 6 - 10: Dejvická, Strašnická, Rajská Zahrada, Prosek

Jarní prázdniny Praha-západ a východ: Dejvická, Zličín, Háje, Černý Most, Prosek

Ve stanici si od vás děti vždy převezme jeden vedoucí – 7:45 – 8:00 hod. a společně se přesunou do našich kluboven CK2. Děti můžete také přivézt přímo do našich kluboven na adrese Kafkova 527/10, Praha 6 – 7:45 – 8:30 hod. Předpokládaný konec vždy cca 17:00 – 17:30 hod. opět na sběrných místech linek metra nebo v klubovně CK2.

Po ukončení programu děti vedoucí opět rozvezou na sběrná místa.

Rodičům navíc nabízíme možnost děti předčasně předat či později vyzvednout, a to v sídle našich kluboven na adrese Kafkova 527/10, Praha 6. Děti k nám můžete přivézt nejdříve v 7:00 hod. a vyzvednout si je nejpozději v 18:30 hod. Jedná se o příplatkovou službu za 100 Kč/den.

Stravování

Každý den mají děti teplý oběd. Na ten chodíme do jídelny kousek od našich kluboven. V jídelně máme vyhrazenu oddělenou část, jídelníček je zdravý a pestrý a uzpůsoben, tak aby dětem chutnal.

Zdarma jako bonus pro děti zajistíme i dopolední a odpolední svačinu – ovoce, sušenku, jogurt, müsli s mlékem, apod. Dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

Místo konání

Najdete nás v našich nově zrekonstruovaných klubovnách CK2.

Adresa: Kafkova 527/10, Praha 6 – Dejvice

Odtud budeme vyrážet za zábavou, hrami a vyjíždět na vzdálenější výlety.

Doprava MHD

Vzhledem k tomu, že se budeme pohybovat po městě MHD, je nutné, aby mělo dítě na každý den lítačku nebo celodenní jízdenku.

Vedoucí

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku. Skupinu maximálně 15 dětí mají vždy na starosti profesionální vedoucí. Všichni instruktoři mají kurz první pomoci. O zdraví a bezpečnost svých dětí se tak nemusíte obávat.

Dokumentace

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny, kterou vám na konci turnusu vrátíme zpět.

Pojištění CK

CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100 % chráněny.

Pojištění

Všichni účastníci si mohou v objednávkovém formuláři přiobjednat komplexní pojištění včetně pojištění storna (80 Kč). Pojištění zahrnuje také pojistné události související s onemocněním COVID-19.

Cena zahrnuje

Uvedený program, veškeré vstupy, obědy a svačiny, celodenní pitný režim, zákonné pojištění CK a služby vedoucích.

Cena nezahrnuje

MHD po Praze (vlastní lítačka nebo celodenní jízdenka)
možnost dřívějšího předání či pozdějšího vyzvednutí – 100 Kč/den.

Přihlášení

V případě zájmu vyplňte objednávkový formulář na webové stránce Tábory v Praze.
CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace