Zlatý Ámos

Zlatý Ámos v roce 2019/2020 - 27. ročník


Vážení žáci, vážení studenti,
v letošním roce se CK2 opět stává partnerem již 27. ročníku celorepublikové soutěže o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS. CK2 bude, stejně jako v předešlých devíti ročnících, sponzorovat třídu vítěze soutěže a i v tomto školním roce vyšle třídu vítězného 27. Zlatého Ámose do oblíbeného Legolandu!

Více o zájezdu s CK2 do Legolandu naleznete zde.


Z minulých ročníků


XXVI. Zlatý Ámos v LegolanduXXV. Zlatý Ámos v LegolanduXXIII. Zlatý Ámos korunován

Vítězové třiadvacátého ročníku ankety Zlatý Ámos se za odměnu podívali do německého Legolandu. Žákyně pana učitele Jana Flídra, který anketu vyhrál, nám poslala fotografii ze zájezdu spolu s milým textem. Těší nás, že si žáci ZŠ 5. května ze Dvora Králové zájezd užili."Ve čtvrtek 2. června seděli všichni sedmáci ve škole jak na trní. Není divu, vždyť už za pár hodin budou v autobuse cestovní kanceláře CK2, přímý směr LEGOLAND - Německo. Tento zájezd jsme vyhráli s panem učitelem Flídrem v anketě o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. I přes to, že jsme museli vstávat asi o půlnoci a jízda trvala téměř devět hodin, byl to nezapomenutelný zážitek nejen pro třídu, ale i pro učitele, kteří se dobrovolně vydali s námi do těchto dalekých končin. Jakmile jsme tam dorazili, zmocnila se nás touha vyzkoušet všechny atrakce, což bylo nemožné, ale během celého dne jsme stihli navštívit obří horské dráhy, kánoi, která s vámi sjela z 12 m vysokého vodopádu, hrad, pyramidu, vyhlídkovou věž, díky níž jste mohli vidět celý Legoland jako na dlani, a spoustu dalších atrakcí. Za zmínku stojí i tzv. Miniland se zmenšeninami celosvětově známých míst, jako např. hamburský přístav, mnichovské letiště, stadion Allianz arena, model Frankfurtu nebo Berlína. Nově také zmenšené modely všech epizod z trilogie Star Wars včetně velké sochy mistra Yody a Dartha Vadera.
Myslím, že se na mne spolužáci nebudou zlobit, když za všechny řeknu, že se nám tam doopravdy líbilo. A pane učiteli, kdybyste chtěl příště zase něco vyhrát, jsme jednoznačně pro."XXII. Zlatý Ámos v Legolandu


Skvělé zakončení studia si dopřáli letošní maturanti, kteří s námi a s XXII. Zlatým Ámosem vyrazili do německého Legolandu. Paní učitelka si se studenty užila mnoho radosti a spoustu skvělé zábavy na nejrůznějších atrakcích a všichni si odnesli spoustu nezapomenutelných zážitků.

XXI. Zlatý Ámos korunován


Navštivte stránky Zlatého Ámose zlatyamos.cz, kde naleznete harmonogram, záznamy z regionálních kol, můžete se podívat na přihlášky soutěžících i shlédnout aktuální videa.
Pro novináře jsou na stránkách vždy aktuální tiskové zprávy.

XX. Zlatý Ámos v LegolanduXIX. Zlatý Ámos v LegolanduXVIII. Zlatý Ámos v LegolanduZ ještě staršího ročníku

25. března 2011 Článek na iDNES o finále Zlatého Ámose naleznete zde

25. března 2011 Záznam z finále Zlatého Ámose naleznete zdeCESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace