Adaptační kurz

Náš adaptační kurz

Odložme na pár dní moderní techniku a pojďme se seznámit s dovednostmi a zvyklostmi dobrodruhů či starých kmenů, nutných k přežití. Základnu si vytvoříme na některém z našich objektů, kde se společně seznámí žáci a instruktoři.

Co nás čeká?

Můžeme se těšit na dny plné zábavných adaptačních her a množství sportovních aktivit. Neminou nás hádanky, při kterých zažijeme legraci, a čeká nás nespočet soutěží, jež prověří schopnost efektivní spolupráce. K překonání některých nástrah se ponoříme do světa fantazie, a poradíme si tak s nevšedními úkoly, které otevírají brány naší kreativity.

Během sportovních disciplín potrénujeme společnou strategii, a tím posílíme vzájemnou důvěru a podpoříme týmového ducha kolektivu. O celou akci se bude starat tým instruktorů, vyzbrojených množstvím pozitivní energie, dobrou náladou a lidským přístupem.

Každý náročný program si zaslouží i svou část pro odlehčení, kde nás čekají odpočinkové činnosti, jako třeba krátké putování s nejrůznějšími úkoly a luštěním šifer.

Kurz je nabitý dobrodružstvím a zážitky, kdy se žáci ocitnou v novém prostředí a nových situacích,které musí společně zvládnout. Právě společný úspěch za úsilí všech aktérů je to, co v dětech vytváří pouto a stmeluje kolektiv.

Délka kurzu a cena:

3denní – Odjezd první den ráno, návrat třetí den odpoledne. Probíhá v Českém ráji, Jizerských horách či Krkonoších.

Cena: I. stupeň 2 190 Kč/žák, II. stupeň 2 250 Kč/žák

Ceny jsou kalkulovány pro minimální počet 40 žáků.

Cena zahrnuje:

Dopravu autobusem od školy a zpět, ubytování v penzionu v místě kurzu, stravu 5x denně, pitný režim, teambuildingový program vedený dvěma instruktory po celou dobu kurzu včetně pomůcek a materiálního zabezpečení, zákonné pojištění CK, veškeré poplatky a DPH.

K ceně se automaticky připočítává částka 40 Kč/žák za úrazové pojištění a pojištění storna.

Jeden učitel na 20 žáků zdarma.

Termín:

Září, říjen, listopad a duben.


V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace