Adaptační kurz, Teambuilding

Adaptační kurz je jedinečná a nepostradatelná příležitost, jak hravou a zábavnou formou napomoci ke stmelení třídního kolektivu. Během intenzivního kurzu nastartujeme proces vzájemného poznávání mezi žáky a pedagogy, ať už v situaci sloučení tříd nebo přechodu na druhý stupeň ZŠ. Prostřednictvím zábavných sportovně-herních aktivit probíhajících v mimoškolním prostředí se účastníci kurzu přirozeně zbaví ostychu či nechuti komunikovat a kooperovat s novými členy třídního kolektivu a na společných zážitcích mohou stavět efektivní a zdravé vztahy ve třídě.

Stávajícím kolektivům všech věkových kategorií nabízíme třídní teambuilding, který se soustředí na rozvíjení týmové spolupráce, komunikace mezi jednotlivými členy týmu, podporuje sociální a logické myšlení i schopnost řešit problémy v neobvyklých situacích či prostředí.

Náplň kurzu přizpůsobujeme na míru dané skupině pomocí písemného dotazníku, kdy pedagog s předstihem určí nejdůležitější priority, na které je během pobytu kladen důraz.

Délka kurzu:

3denní – Odjezd první den ráno, návrat třetí den odpoledne.
Probíhá v Českém ráji, Jizerských horách či Krkonoších.

Termín:

Září, říjen, listopad a duben.

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA PODZIM 2020

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace