Harry Potter - Londýn a filmové ateliéry

Objevte kouzelný svět Harryho Pottera na našem zájezdu do Velké Británie!č.654 Harry Potter - Londýn a filmové ateliéry

1. den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.

2. den – Přeprava přes kanál La Manche. Návštěva ateliérů Warner Bros. Studios na okraji Londýna, kde se v rámci prohlídky na vlastní kůži seznámíme s fantastickým světem Harryho Pottera. Nahlédneme například do nebelvírské společenské místnosti, projdeme se po slavné Příčné ulici, kde uvidíme Ollivanderův obchod s hůlkami, prohlédneme si nepřeberné množstvím filmových rekvizit a mnoho dalšího. Seznámíme se s tím, jak tvůrci oživili na plátně nejrůznější stvoření pomocí filmových triků, naučíme se správně používat kouzelnickou hůlku a v hábitu oblíbené koleje se budeme moci proletět na koštěti. Nakonec můžeme navštívit obchod se suvenýry, kde naleznete nejrůznější kouzelnické dobroty, repliky kouzelnických hůlek či jiné upomínkové předměty. Po prohlídce se transferem privátním autobusem přesuneme do centra Londýna, kde navážeme na prohlídku ateliérů a navštívíme nádraží King‘s Cross, které ukrývá přepážku na nástupiště 9 a ¾.

V druhé části zájezdu si pak prohlédneme nejznámější památky britské metropole. Od hodinové věže Big Ben u sídla britského parlamentu Houses of Parliament se přesuneme dále, zastavíme se u Westminster Abbey, katedrály, ve které se konají královské svatby a korunovace. Projdeme se parkem St. James’s, který je jedním z nejkrásnějších královských parků v Londýně a jeho pěšiny nás zavedou až k oficiálnímu sídlu královské rodiny, Buckingham Palace. Po třídě The Mall dojdeme až na náměstí Trafalgar Square, v jehož středu se tyčí socha britského hrdiny, admirála Nelsona. Neopomeneme ani světoznámou nákupní třídu Oxford Street, na které se nachází přes 300 obchodů, můžeme případně navštívit také kouzelné hračkářství Hamley’s či několikapatrový obchodní dům Lillywhites.

V případě zájmu do programu zahrneme museum voskových figurín Madame Tussaud’s, vyhlídkové kolo London Eye nebo strašidelný London Dungeon.

3. den − Návrat ke škole v odpoledních hodinách.Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, WC, DVD a občerstvením.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

Program zájezdu je sestaven tak, že není třeba využívat ubytovacích služeb. V případě zájmu lze zajistit doručení obědového balíčku pro celou skupinu (viz níže).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 2 590 Kč*.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Přepravu přes kanál La Manche
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitele zdarma vč. vstupů
Možnost zajištění oběd. balíčku v parku St. James’s za příplatek 5 Liber.

Cena nezahrnuje

vstupné £45 - £50**.

* Uvedená cena zájezdu platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 17,99 let.
** Vstupenka do Warner Bros. Studio Tour London na tříhodinový program The Making of Harry Potter, rezervační poplatek, transfer do Londýna privátním autobusem. Platí pro žáky ZŠ a studenty SŠ do 15,99 let.
Ceny pro starší studenty Vám rádi upřesníme.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace