Velikonoční Vídeň

č.234 Velikonoční Vídeň

Pojeďte s námi na nádherné velikonoční trhy do vznešené Vídně. Vydáme se na prohlídku vyzdobenými ulicemi a připomeneme si slávu Vídně za vlády Habsburků. Projdeme jejich sídlem, Hofburgem, až na Štěpánské náměstí s gotickým chrámem sv. Štěpána. Po zastávce s pohledem na pravý Sacherův dort dojdeme na náměstí Marie Terezie a poté zavítáme na malebné zákoutí na starém městě, kde se tradičně pořádá velikonoční trh Freyung s opravdu krásnou atmosférou. Budeme mít dost času obdivovat největší horu malovaných vajíček a navštívit množství stánků s řemeslnými výrobky, tradičními pokrmy i sladkostmi.

Možné termíny

jaro 2018

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 840 Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje vstupné 5 Euro.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace