Národní park Bavorský les

č.556 Národní park Bavorský les

Hluboké lesy plné zvěře, to je krajina Národního parku Bavorský les. Čeká nás cesta unikátní stezkou korunami stromů. Procházet budeme po dřevěných chodnících mezi šumícím listím buků, větvemi smrků a jedlí ve výšce dvacet pět metrů nad zemí. Dozvíme se zajímavé informace o křehkém přírodním ekosystému – o vlivu slunce, deště, času i člověka. Velkým zážitkem pro všechny bude určitě unikátní 44 metrů vysoká vyhlídková věž, zvaná Bavorská Eiffelovka, ze které se nám naskytne úžasný pohled na okolní moře nekonečných lesů a kopců. Dalším zážitkem bude procházka areálem lesní zvěře. Trasa dlouhá 6 kilometrů prochází přímo skrz výběhy a přes atraktivní vyhlídková místa. Podmínky přirozeného prostředí jsou zde připraveny pro taková zvířata, jako jsou jeleni či divoká prasata, nechybí ale ani vlci, vzácní rysi, medvědi i obrovští losi a zubři. Nevynecháme ani dravé ptáky, sovy či hravé vydry. Děti určitě osloví také zajímavé interaktivní informační centrum.

V případě zájmu lze program rozšířit o jeden den s následujícím programem:

č.641 Národní park Bavorský les a Bayern Park

Navštívíme zábavní park Bayern Park, kde se mohou všechny děti vyřádit na množství nejrůznějších horských a bobových drah, na divoké řece a desítkách dalších atrakcí. Zábavní park je plný nejen adrenalinových atrakcí, ale též zvířat, která budeme sledovat přímo v areálu zábavního parku. Na okružní cestě se nám představí nejen hospodářská zvířata, ale také zvířata volně žijící, jako jsou jeleni, kamzíci, kozorožci či rysi, a dokonce i exotičtí makakové.

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací a DVD.

Ubytování a stravování během školního zájezdu

U varianty se zábavním parkem ubytování se snídaní (1 noc).

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ č.556) 590 Kč; č.641) 2 190 Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce (3 učitelé zdarma vč. vstupů)
U varianty se zábavním parkem ubytování se snídaní (1 noc)

Cena nezahrnuje

vstupy č. 556) 8 Euro; č. 641) 20 Euro.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace