LEGOLAND® DEUTSCHLAND

č.613 LEGOLAND® DEUTSCHLANDChcete-li dětem připravit nezapomenutelný zážitek, vezměte je do německého LEGOLAND® Deutschland, zábavního parku sestaveného z více než 50 milionů kostiček LEGO®.

Čeká na nás spousta skvělých atrakcí. Mezi nejoblíbenější z nich určitě patří Expedice džunglí, kde na lodičce sjedeme dvanáctimetrový vodopád, či plavba na korábu v Pirátské bitvě kapitána Nicka. Navštívíme také místní 4D kino, továrnu na LEGO kostičky či adrenalinové horské dráhy. Kdo by se rád trochu prolétl, jistě zavítá na Flying Ninjago.Jedinečnou podívanou nám nabídne také mořský svět, kde se v obrovských akváriích setkáme s opravdovým žralokem, rejnokem i dravou piraňou. Naší pozornosti určitě neunikne ani oblíbený interaktivní egyptský chrám, prosklená vyhlídková věž či policejní stanice, ve které se pokusíme pochytat zloděje. Celý areál si prohlédneme při jízdě vláčkem − LEGOLAND Express, který projíždí i místním MINILANDEM. U zmenšených modelů známých center evropských měst či slavných budov můžeme sami roztančit náměstí v Benátkách, vzlétnout s vrtulníkem v Alpách nebo zahájit fotbalové utkání v Allianz Aréně. Mezi další modely patří zámek Neuschwanstein, holandské větrné mlýny či historické centrum Berlína. Milovníci Hvězdných válek se mohou těšit na výjevy z jednotlivých epizod včetně postavy Darth Vadera v životní velikosti. Novinkou je „High Five“ – modely pěti nejslavnějších mrakodrapů světa.MINILAND je postaven v měřítku 1:20, a to za použití „pouhých" 25 milionů kostiček. Novinkou je závod ve virtuální realitě během jízdy na horské dráze.


Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací a DVD.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 1 190 Kč
(uvedená cena je platná pouze pro školní skupiny)

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

celodenní vstupy (11 Euro) s neomezeným vstupem na téměř všechny atrakce.


V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace