hotel Rohanov

hotel Rohanov - škola v přírodě - Lhota nad Rohanovem

Hotel Rohanov se nachází v malebné šumavské vísce Lhota nad Rohanovem, jen pár kilometrů od území Národního parku Šumava. Lesnaté okolí je jako stvořené pro výlety. Ubytováni budete v hlavní budově ve 2-5lůžkových prostorných pokojích s WC, většina pokojů má vlastní koupelnu. Stravování je zajištěno v prostorné jídelně, již lze využít i jako společenskou místnost pro učení či hry. K dispozici jsou i další společenské prostory. Rozsáhlý areál hotelu se pyšní velkou udržovanou zahradou, kde je dětem k dispozici jak travnaté hřiště s prolézačkami a pískovištěm, tak velké multifunkční hřiště s umělým povrchem či indiánské „tee-pee“ stany.

KAPACITA 80

Výlety po okolí školy v přírodě:

koupaliště Rohanov, vrch Javorník, Klostermannova rozhledna, Klostermannova stezka, rozhledna Hoslovice, zámek Vimperk, hrad Kašperk, zřícenina hradu Rabí.

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace