Martinova bouda

Martinova bouda - škola v přírodě - Benecko

V samotném srdci nádherné horské krajiny Benecka je umístěna klasická roubenka Martinova bouda, která prošla kompletní rekonstrukcí. Ubytování poskytuje v útulných 2–5lůžkových pokojích. Většina pokojů je vybavena vlastní koupelnou a WC, ostatní disponují umyvadlem a využívají společné sociální zařízení na patře. V přízemí objektu je k dispozici prostorná a stylově vybavená jídelna s krbem, která slouží také jako společenská místnost. Další společenská místnost nabízí nádherný výhled na Krkonoše. Nechybí ani terasa s posezením a pěkné venkovní prostory se zahradou, kde je dětem k dispozici hřiště.

KAPACITA 50

Výlety po okolí školy v přírodě:

Lufťákova stezka, rozhledna Žalý, Labské soutěsky, Krkonošské národní muzeum Vrchlabí, zřícenina hradu Štěpanice, projížďky na huculských koních, Špindlerův Mlýn, letní bobová dráha.

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace