hotel TOP Benecko

hotel TOP Benecko - škola v přírodě - Benecko

Komplexně zrekonstruovaný hotel TOP Benecko s vynikající stravou leží v kouzelné horské krajině západní části Krkonoš. Nabízí komfortní ubytování ve 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvou apartmánech. V prvním patře hotelu je pro děti připravena malá herna s hračkami. V přízemí se nachází útulná jídelna a restaurace, oba prostory můžete využít jako společenskou místnost. Na zahradě hotelu děti ocení řadu nově instalovaných herních prvků, např. dřevěný domeček, prolézačky a nízké lanové překážky, houpačky, skluzavku či velké pískoviště. Nechybí ani ohniště s posezením a oplocené hřiště.

KAPACITA 62

Výlety po okolí školy v přírodě:

Lufťákova stezka, rozhledna Žalý, Labské soutěsky, Krkonošské národní muzeum Vrchlabí, zřícenina hradu Štěpanice, projížďky na huculských koních, Tubing park, Špindlerův Mlýn.

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace