chata Zahrádky-Seibert

chata Zahrádky-Seibert - škola v přírodě - Pec pod Sněžkou


Chata Zahrádky-Seibert se nachází v samotném centru Krkonoš, díky své poloze umožňuje jedinečný výhled na Sněžku i celé údolí a je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Ubytováni budete převážně v 2-4lůžkových pokojích, z nichž několik má vlastní koupelnu a WC, ostatní pokoje využívají společné sociální zařízení na patře. V přízemí objektu je umístěna jídelna, která slouží také jako společenská místnost či učebna. Další společenský prostor naleznete v oddělené části budovy. Děti si mohou hrát na rozlehlé louce či využít venkovní ping-pongový stůl.

KAPACITA 65

Výlety po okolí školy v přírodě:

Pec pod Sněžkou, Sněžka, Obří důl, Výrovka, Modré sedlo, Vlašské boudy, Černá hora, Černohorská rašeliniště, Liščí hora, umělá zřícenina Hrádek, Horní Maršov a velké množství turistických tras.

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace