penzion Zlatovláska

penzion Zlatovláska - škola v přírodě - Pluhův Žďár

Nově postavený rodinný penzion Zlatovláska leží v malebné oblasti jižních Čech, bohaté na rybníky i pohádkové hrady a zámky. Od zámku Červená Lhota ho dělí jen kilometrová procházka zámeckým parkem. Ubytováni budete v prostorných 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Jídelna a část pokojů se nachází v přízemních bezbariérových prostorech. Jako společenskou místnost lze využít nejen jídelnu, ale i velký zahradní stan či obecní společenský sál, umístěný nedaleko od penzionu. Děti jistě ocení trampolínu, dětské obecní hřiště či zoo koutek s kozičkami.

KAPACITA 60

Výlety po okolí školy v přírodě:

Státní zámek Červená Lhota, zámek Pluhův Žďár, Jindřichův Hradec (hrad a zámek, aquapark, úzkokolejné dráhy), Provaznické a letecké muzeum v Deštné.

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi vám doporučíme objekt přímo dle vašich požadavků a ten vám představíme přímo u vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace