chata Na Souši

chata Na Souši - škola v přírodě - Desná

Chata Na Souši je umístěna na konci obce Desná, nedaleko stejnojmenné přehrady Souš. Svou polohou na křižovatce turistických tras je penzion ideálním výchozím bodem pro nenáročnou turistiku a okolní lesy přímo vybízejí k procházkám a hraní. Penzion disponuje 2-4lůžkovými a jedním 8lůžkovým pokojem se sociálním zařízením na patře. Prostornou jídelnu s krbem, kde se podává vynikající domácí strava, lze využit také jako učebnu či společenskou místnost. K venkovním aktivitám slouží rozlehla zahrada s travnatým hřištěm, nebo přímo navazující les. Nechybí ohniště a pro menši děti i pískoviště a houpačky.

KAPACITA 68

Výlety po okolí:

Přehrada Souš, Protržená přehrada na Bílé Desné, vyhlídka Terezínka, rozhledny Štěpánka a Tanvaldský Špičák, minigolf v Příchovicích, Bozkovské dolomitové jeskyně, Liberec (aquapark, iQLANDIA, botanická zahrada, ZOO, Ještěd).

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi vám doporučíme objekt přímo dle vašich požadavků a ten vám představíme přímo u vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace