Pro školy


Pro školyŠkoly v přírodě, školní výlety, zážitkové kurzy, zájezdy do zahraničí - u CK2 100% servis


Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

rádi bychom Vám popřáli příjemný školní rok 2017/2018. I v tomto školním roce pro Vás máme připravené nepřeberné množství nabídek a zajímavých lokalit na pobyty s dětmi, výlety i zahraniční zájezdy. Pevně věříme, že i 19. rok provozu naší cestovní kanceláře bude pro nás všechny minimálně tak úspěšný, jako ten předešlý.

Jste to právě Vy, díky komu můžeme realizovat stále nové výlety i zahraniční zájezdy, a rozšiřovat tak nabídku našich služeb.

Na školu v přírodě se můžete vydat do mnoha koutů naší republiky. Oblíbenými stálicemi zůstávají Šumava, Český ráj, Krkonoše nebo Jizerské hory, kde v letošním roce nabízíme nová ubytovací zařízení.

Velké oblibě se u Vás každoročně těší speciální vánoční a velikonoční akce, a proto se i letos s námi budete moci vydat za Mikulášem na hrad Houska a prožít Vánoce či Velikonoce na statku.

Novinky na Vás čekají také u školních jednodenních výletů a exkurzí. Můžete si s námi mimo jiné vyzkoušet, jaké to je být mozaikářem, archeologem a tiskařem, nebo pátrat po tajemném ztraceném pokladu.

Nabídku dvoudenních výletů jsme rozšířili o Krkonoše s nově vybudovanou Stezkou korunami stromů či návštěvu Domažlicka s ochutnávkou tradičních chodských koláčů.

Naším cílem je děti inspirovat a provést výlety tak, že se budou vždy vracet plné nezapomenutelných a jedinečných zážitků. Každý Váš podnět, pochvala či připomínka jsou pro nás vítanou zpětnou vazbou, neboť jedině tak můžeme naše služby neustále zlepšovat.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vaše CK2

NOVÝ KATALOG pro školní rok - 2017/2018

Od začátku školního roku je k dispozici nový katalog pro pedagogy. Pokud jste naším stálým zákazníkem a nedorazil Vám do školy, prosíme, kontaktujte nás a my zajistíme jeho dodání.

Rozhodný den pro způsob výpočtu ceny zájezdu je 3. 8. 2017.

ZLATÝ ÁMOS zahájil již 25. ročník

V letošním roce se CK2 opět stala partnerem již 25. ročníku celorepublikové soutěže o nejoblíbenějšího učitele ZLATÝ ÁMOS. CK2 bude, stejně jako v předešlých ročnících, sponzorovat třídu vítěze soutěže. Letos opět vyšle třídu vítězného Zlatého Ámose do LEGOLANDU!CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace