Adventní Vídeň

č. 565 Adventní Vídeň

Pojeďte s námi do vznešené Vídně, kde nás v adventním období přivítají kouzelné vánoční trhy s více než sedmisetletou tradicí. Vydáme se na prohlídku vyzdobenými ulicemi až na náměstí Marie Terezie, kde se nachází vánoční vesnička umístěná mezi světoznámými muzei. Zamíříme do starobylého Hofburgu, kde přes 600 let sídlila vládnoucí habsburská dynastie, a na Štěpánské náměstí s chrámem sv. Štěpána – nejvýznamnější gotickou stavbou Rakouska. Po zastávce s pohledem na pravý Sacherův dort nevynecháme ani podzemní hrobku Habsburků umístěnou v kryptě Kapucínského kostela. Obdiv si zaslouží i Vídeňská opera, kterou v roce 1868 otevíral Mozart svou operou Don Giovanni či galerie umění Albertina s jednou z největších sbírek světové grafiky. Na nedalekém Radničním náměstí nás již očekávají největší a nejnavštěvovanější adventní trhy ve Vídni. Stánky, kterých se tu tísní téměř 150, nabízejí nejrůznější vánoční dárky a tradiční občerstvení včetně neodmyslitelného punče. Půvabně osvětlený radniční park a vánoční strom ozdobený svítícími srdci vytváří spolu s kouzlem vídeňského adventu nezapomenutou atmosféru. Podíváme se i na impozantní neogotickou radnici, rakouský parlament či Burgtheater – císařské dvorní divadlo.


V termínu 9. 12. 2016 se tohoto zájezdu můžete účastnit se skupinou již od 10 žáků!

Doprava na školní zájezd

Během školního zájezdu Vám bude k dispozici zahraniční autobus s klimatizací, DVD a WC.

Pojištění školního zájezdu

Všichni účastníci školního zájezdu mají v ceně zajištěno pojištění léčebných výloh do zahraničí. CK2 je cestovní kanceláří, nikoli agenturou. CK2 je tedy řádně pojištěna proti úpadku a Vámi svěřené finance jsou 100% chráněny. Volitelně je nabízeno pojištění proti stornopoplatkům.

Cena

Děti ZŠ, studenti SŠ 790 Kč

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Pojištění léčebných výloh
Zákonné pojištění CK
Služby průvodce
Tři učitelé zdarma vč. vstupů

Cena nezahrnuje

vstupné 2,5 Euro.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace